ANGARAI

Betono, medžio, plieno – tai Jūsų pasirinkimas.

Dėl įvairių statybos medžiagų pasirinkimų, galimas tinkamiausias ir ekonomiškiausias angaro (garažai, angarai, sandėliai ir kt.) statybos pasirinkimas, atsižvelgiant į saugomą medžiagą, įstatymų reikalavimus.

Taip pat mums itin svarbu išliekamoji pastato vertė ir ilgaamžiškumas. Pagrindinis Wolf System siūlomo produkto pranašumas – universalumas ir aukščiausia kokybė.

Savarankiško atraminio rėmo konstrukcijos viršuje ir apačioje užtikrina galimybę išnaudotį visą pastato plotą.

Mūsų unikali struktūrinė konstrukcijų sistema, įgalina klientą vėliau, esant reikalui plėstis, nesunkiai praplečiant esamą plotą. Pilna arba dalinė izoliacija, termoizoliacija, taip pat įvairios vėdinimo sistemų instaliacijos, galima rinktis įvairių apšiltinimo būdų. Taip pat siūlome greitai surenkamas atviras arba uždaras konstrukcijas laikinom sandėliavimo patalpoms.

Klientui sudaroma galimybė rinktis iš jau paruoštų planų, kurie gamykloje gali būti paruošti per labai trumpą laiką, arba individualūs užsakymai, taip pat labai greitas ir operatyvus montavimas. Nėra Jūsų siūlomos užduoties mums, kurios negalėtume įvykdyti!

Naujiena! Pastato konfiguratorius

Pastato konfiguratoriaus pagalba galima nustatyti ir vizualiai matyti statinio aukštį, plotį, stogo nuolydį. Taip pat pasirinkti norimus konstrukcijų tipus, spalvas. Pritraukus kamerą iki vidaus, galima pabandyti derinti skirtingas medžiagas pastato konstrukcijai, kaip pavyzdžiui metalas – medis, metalas – metalas, įvertinti kaip atrodys statinys su durimis, langais ir vartais.

Siūlome išmėginti – tai išties paprasta!

Konstrukcijų pasirinkimas

Planuojate naują statybą, gal galime padėti?

Populiariausi konstrukcijų sprendimai

Galerija