Monolitinio gelžbetonio rezervuarai

Apvalios formos monolitinio gelžbetonio rezervuarai

Wolf System stato apvalios formos gelžbetoninius rezervuarus, taip pat ir stačiakampio formos biorektorius tiek pramonės sistemoms, tiek žėmės ūkio sistemoms.

Skysto mėšlo rezervuarai

Apvalios formos monolitinio gelžbetonio rezervuarai, atviri, su palapinės formos dangčiu arba lygiu lubų pavidalo dangčiu.
Wolf System skysto mėšlo rezervuarai iki 50 metrų skermens: atviri, su dangčiu ir centrine kolona, su palapinės pavidalo dangčiu, monolitinėmis sienomis, su technologiškais praėjimais, su kopėčiomis ir aikštelėmis.

Technologija – Projektavimas – Statika

Wolf System inžinieriai, naudodami kompanijos sukurtomis programomis, greitai ir patikimai skaičiuoja apvalių monolitinių rezervuarų statiką, vadovaujantis konkrečios šalies statybos reglamentais.

Gelžbetonis – tai tvirta, patikima medžiaga nereikalaujanti priežiūros. Dešimtmečiais statybose naudojamas gelžbetonis užsirekomendavo kaip patikima ir ekonomiška medžiaga.

Specifiniai metalo klojiniai

Suprojektuoti ir pagaminti Wolf System metalo klojiniai pasirodė esantys geriausi, eksplotuojami ilgą laiko tarpą įvariomis sąlygomis. Tokie technologiškai išvystyti klojiniai – tai mūsų sėkmės pagrindas, statant apvalios formos monolitinio gelžbetonio rezervuarus. Nuolatinė plėtra ir pažangių technologijų taikymas leidžia mums patenkinti vis didėjančią paklausą.