Projekto valdymas

Mes siūlome visą kompleksą paslaugų pramoninių pastatų statyboje, į tai įeina konsultavimas, projektavimas, gamyba ir montavimas.

Mūsų specialistai gali padėti Jums planuoti savo pastatą, taip pat rasti ekonomiškiausią sprendimą. Taip pat padėti įgyvendinti Jūsų siūlomą projektą, atsižvelgiant į visus techninius ir struktūrinius reikalavimus. Taip pat suteikiame skaidrius detalius skaičiavimus pagal esamas realias medžiagų kainas rinkoje.

Planavimas

Jūsų patogumui taip pat galime pateikti esamų dizainų, brėžinių planus, pagal kuriuos galite išsirinkti sau tinkamą variantą. Taip pat padedame susitvarkyti visus reikalingus dokumentus – statybos leidimą, finansavimo ir paramos dokumentus.

Gamyba – moderni, greita ir tiksli

Moderniausia, daugiausia kompiuterizuota gamybos įranga ir gamybos linijos užtikrina Wolf kokybės standartą ir užtikrina tumpiausią įmanomą gamybos laiką.

Pristatymas – laiku ir profesionaliai

Įmonės nuosavas transporto parkas užtikrina pristatymo terminų lakymąsi.

Montavimas, statybos darbai

Mūsų aukštos kvalifikacijos ir atsakingas montavimo personalas užtikrina maksimalią kokybę per labai trumpą statybos laiką. Siekiant sumažinti statybos išlaidas, mūsų montavimo specialistai dirba pagal faktinį atlygį už padarytus statybos etapus.

Statybos valdymas

Visas projekto procesas lydimas mūsų atestuotų ir patyrusių projektų vadovų, kurie prižiūri darbų eigą ir užtikrina darbų baigtuma iki nustatyto termino.