Verta rinktis VOLFLITA skysto mėšlo rezervuarus

Technologiškai galime pastatyti nuo 10 m³ iki 10.000 m³ rezervuarus skirtus skystam mėšlui.
Rezervuarai statomi naudojant vientiso gelžbetonio technologiją. Aukštis, plotis ir tūris gali būti pritaikomi pagal individualų užsakovo poreikį. Volflita rezervuarai statomi be vertikalių ir horizontalių sujungimo siūlių sienose ir atraminėse pagrindo plokštėse.
Kliento pageidavimu – galimas stogo konstrukcijos (PVC danga, gelžbetonio perdanga) įrengimas.

Statika

Volflita inžinieriai naudodami kompanijoje sukurtas kompiuterines programas, greitai ir patikimai skaičiuoja apvalių monolitinių gelžbetonio rezervuarų statiką vadovaujantis Lietuvos statybos reglamentu.

Gelžbetonis

Tai patikima, tvirta medžiaga, kuri nereikalauja daug priežiūros statant skysto mėšlo rezervuarus. Dešimtmečiais statyboje naudojamas gelžbetonis užsirekomendavo, kaip patikima ir ekonomiška medžiaga.

Apvali rezervuaro forma

Tai ideali rezervuaro forma statikai, tvirtumui, rezervuaro ekonomiškumui, bei maišant skysčius.

Skysto mėšlo rezervuarai ir biojėgainių rezervuarai

Lietuvoje Volflita stato įvairius statinius žemės ūkui. Vieni iš tokių – gelžbetoniniai rezervuarai skysto mėšlo laikymui nuo 20 kb./m. iki 10 000 kb./m. apimties.
Technologiškai galime pastatyti mažus ir didelius rezervuarus, skirtus skysto mėšlo laikymui. Rezervuarai statomi naudojant vientiso gelžbetonio technologiją. Aukštis, plotis ir tūris gali būti pritaikyti pagal individualų užsakovo poreikį.