Modernių biurų, prekybos centrų statyba

Siūlome biuro pastatų, prekybos centrų atskirus, arba kompleksinius sprendimus, išnaudojant erdvę komerciniams tikslams, kombinuojant erdves viena šalia kitos, arba projektuojant atskirus pastatus, pavyzdžiui prekybos centras – administracinis pastatas.

Aukštos kokybės statyba

Wolf sienos elementai pasižymi aukštu šilumos išsaugojimu. Jie taip pat atitinka reikalavimus, susijusius su triukšmu ir priešgaisrine sauga. Didelė dalis konstrukcijos elementų pagaminama ir surenkama gamykloje, tai užtikrina surinkimo kokybę ir ekonominį efektyvumą.

Kokybiškas dizainas

Galime pasiūlyti daugybę fasado dizaino medžiagiškumo pasirinkimo galimybių. Nesvarbu, ar jūs norite, kad fasadas derėtu su metalu – medžiu, ar tai būtų apdailos plokštės, ar dekoratyvinis tinkas, galbūt tai visų medžiagų derinys.

Prekės ženklas

Mes galime įgyvendinti visus vaizdinius architektūros sprendimus, kad Jūsų parduotuvė ar administracinis – prekybos pastatas atspindėtu aukštą atpažinimo vertę Jūsų prekybos grandinėje. Gerai apgalvotos apkrovos sistemos sprendimai užtikrina, kad Jūsų patogumui parduotuvė gali būti lengvai išplėsta vėliau. Wolf System turi daug patirties komercinių statinių įgyvendinime nuo projektavimo iki statybos Europos mastu, kreipkitės ir sužinokite patys!