ŽEMĖS ŪKIO PASTATAI

Wolf System Grupė yra pirmaujanti kompanija Europoje, besispecializuojanti teikti visapusiškas projektavimo ir statybos paslaugas moderniuose  individualiuose zootechniniuose centruose.

Įmonės filosofija paremta tuo, kad kiekvienas projektas turi būti parengtas taip, kad atitiktu konkrečius kliento poreikius. Atskirai įvertinamas konkrečios fermos statybų etapai, siekiant efektyviai, greitai, ir neviršijant biudžeto vėliau užbaigti projektą. Siūlome puikius sprendimus tiek 50 galvijų turintiems ūkiams, tiek 1000 vietų gyvulininkystės kompleksams.

Planavimo svarba

Šiuo metu pasaulio pieno pramonės sektoriuje vyrauja pastovus augimas. Pienininkystės ūkiai dvigubėja ir net trigubėja karvių skaičiumi. Tai sąlygojo naujos ir našios techninkos atsiradimas. Bet tuo pačiu atsiranda rizika ligoms ir kaštų augimui. Vyriausybė taip pat kelia vis naujus reikalavimus zootechnikai, aplinkosaugai, gyvulių gerovei ir pieno kokybei. To reikalauja tarptautinės rinkos ir konkurencija.

Norint išlikti konkurencingą produkciją gaminančiam ūkiui būtinas pastovus investavimas į pieno ūkį. Atsižvelgiant į šiuos veiksnius būtinas profesionalių specialistų dalyvavimas projektuojant pieno fermą. Juk ferma turės dirbti ilgus dešimtmečius ir be galo svarbu įžvelgti gerą fermos išplanavimą ir technologinį sprendimą ilgalaikėje perspektyvoje. Nieko nėra labiau rizikinga nei investicijos į neefektyvias struktūras ir netinkamą planavimą.

Katalogas PDF

Kas svarbiausia projektuojant žemės ūkio pastatus?

Pastatas yra vienas iš brangiausių ir svarbiausių kapitalinių idėjimų ūkyje. Jų vertė yra kelis kartus didesnė už brangiausią ūkio traktorių, Kuris nusidėvi per 15-20 metų. Pastato perspektyva turi būti įžvelgta mažiausiai 30-50 metų į priekį. Pastatui statyti turi būti naudojamos kokybiškos, ilgaamžės medžiagos. Pastatas turi būti numatytas ir suplanuotas galimai plėtrai, galimoms technologinėms naujovėms, didesnei technikai, gyvuliai metams bėgant taip pat stambėja. Kiekviena rekonstrukcija kainuoja labai brangiai, atima daug laiko. Kas neišdrysta įžvelgt perspektyvos – moka dvigubai! Konsultuokitės – tai nekainuoja!

Planuojate naują statybą, gal galime padėti?

Wolf System – patikimas partneris!

Wolf System grupės pagrindinėje įmonėje Vokietijoje, Osterhofeno mieste dirba kelios dešimtys žemės ūkio inžinierių, besigilinančių į naujausias pieno fermų, paukštininkystės, kiaulininkystės, mėsinių galvijų auginimo technologijas ir pastatų planavimo subtilybes. Jau daugiau kaip 50 metų Europos ūkininkai patiki Wolf kompanijai suprojektuoti ir pastatyti įvairius žemės ūkio pastatus.

Wolf system konsultantai ir inžinieriai pasiruoše konsultuoti ir suprojektuoti reikiamą pastatą, taip pat suteiks informacijos apie naujausias pasaulines technologijas, melžimo įrangą, gyvulių gerovės reikalavimus, mėšlo šalinimo sistemas.

Mes atliekame šiuos darbus:

  • Konsultuojame žemės ūkio pastatų statybos klausimais

  • Projektuojame pagal standartinius, arba individualius reikalavimus

  • Gaminame pastatų konstrukcijas, bei elementus

  • Rekonstruojame senus pastatus, juos pritaikant šiuolaikinėms gyvulių laikymo sistemoms

  • Atliekame visus statybos darbus