Grūdų sandėliavimas yra didelė investicija. Norint maksimaliai padidinti šios investicijos grąžą, reikalinga profesionali grūdų džiovinimo – kolonų sistema, palaikanti grūdų kokybę. „Pile-Dry“ kolonos greitai atvėsina grūdus, kad išvengtų vabzdžių, išsaugotų kokybę, sumažintų atliekų kiekį ir užtikrintu grūdų laikymo reikalavimus.

Galime pasidalinti pasėlių saugojimo naujovėmis ir patirtimi, kad užtikrinti efektyviausią energiją taupantį, ekonomišką, praktišką ir patogų grūdų aušinimo sprendimą. „Pile-Dry“ yra profesionalaus grūdų sandėliavimo dalis.

Greitas aušinimas ir džiovinimas

„Pile-Dry“ kolonos yra greičiausia mažo tūrio grūdų aušinimo sistema, veikianti 20% efektyviau. „Pile-Dry“ kolonos atvėsina grūdus tiesiai nuo kombaino, ir atvėsina, kad išvengtų vabzdžių ir kenksmingų pelėsių.

„Pile-Dry“ kolonos yra vieninteliai tokio tipo grūdų įrenginiai, kurie džiovins grūdus, žirnius ir pupeles naudodami aplinkos orą. Didesnis efektyvumas priklauso nuo palankių aplinkos sąlygų, efektyvaus ventiliatoriaus valdymo, ventiliatoriaus stiprumo ir naudojamų ventiliatorių skaičiaus.

Džiovinimo sistema

Grūdų džiovinimo kolonų ventiliatoriai paprastai naudojami orui siurbti per grūdus. Traukiant orą išvengiama kondensato susidarymo grūdų paviršiuje ir grūdai nebūtinai turi būti užpildyti lygiomis dalimis.

Lengvas valdymas

„Pile-Dry“ kolonos yra vertikalūs ir gerai matomi sandėlyje. Paprastai jie yra nutolę mažiausiai 6 m atstumu, todėl grūdus galima lengvai pakrauti ir iškrauti.

Universalus sprendimas

„Pile-Dry“ kolonos vėsins, sausins ​​ir kondicionuos grūdus ilgą ar trumpą laiką biriose sandėliavimo vietose, grūdų lauko aikštelėse ir silosuose. Jie yra naudojami su visomis nesupakuotomis kultūromis – javais, rapsais, ryžiais, kukurūzais, ankštiniais augalais, bulvėmis, žolių sėklomis, medžio drožlėmis ir daugeliu kitų. įrenginių naudojimas vienodas visiems. Specialios perforuotos rankovės neleidžia mažoms sėkloms prasiskverbti pro skylėtas skylutes, išlaikant reikalingą didelį oro srautą.

Rentabilus

„Pile-Dry“ kolonos ir ventiliatoriai užtikrina ekonomišką aušinimą, išgaudami mažiausią kainą už saugomą toną. Didesnis efektyvumas ir iki 40% mažesnės energijos sąnaudos pasiekiami naudojant automatinius ventiliatorių valdiklius ir „StoreVent“ pastato vėdinimo sistemą.

Modulinė sistema

„Pile-Dry“ kolonos yra laisvai stovintys metaliniai vertikalūs ventiliacijos kanalai su išcentriniais ventiliatoriais, įmontuotais į viršų ir perkeltais tarp jų. Jie yra lengvai montuojami ir palieka pastatus daugiafunkcinius. Norėdami prapūsti grūdus iki 12 m gylio, prailginimus galima pridėti po 0,9 arba 1,8 m. Jei sandėlio sienos yra žemos arba silpnos, grūdai gali būti papildomi aplink koloną ir pasvirę žemyn link sienos ar grindų – traukiant orą grūdai neturi būti lygaus paviršiaus.

3 skirtingi dydžiai

P2

 • apie 80–120 tonų vienetui;
 • grūdams, laikomiems 3 (m) atstumu, kraunant iki 4.5 (m) patalpos viduryje
 • 6 m x 6 m plotui – 3 m nuo sienų ir 6 m tarp jų
 • Įrenginio pagrindinis aukštis 3 (m)

P3

 • apie 350–900 tonų vienetui;
 • Grūdams, laikomiems apie 4,5 m atstumu ir iki 12 m aukščio;
 • 10 m x 10 m plotui – 5 m nuo sienų ir 10 m tarp jų
 • Įrenginio pagrindinis aukštis 4.5 (m)

P4

 • apie 450–1000 tonų vienetui
 • Grūdams, laikomiems apie 6 m astumu ir iki 14 m aukščio;
 • 10 m x 10 m plotui – 5 m nuo sienų ir 10 m tarp jų
 • Įrenginio pagrindinis aukštis 7 (m)

„Pile-Dry“ kolonos yra tinkamos daugumai birių laikomų kultūrų vėsinti ir džiovinti. Jų nerekomenduojama džiovinti rapsams ar sėmenims ir jų apskritai negalima naudoti kartu su korozinėmis medžiagomis, tokiomis kaip propiono rūgštis (Prop Corn) ir daug eruko rūgšties turinčiais rapsais. Visų pasėlių džiovinimo įrangos montavimas ir naudojimas yra panašus, tačiau kai kuriuos gali reikėti šiek tiek modifikuoti, atsižvelgiant į pastato vidaus išplanavimą, konstrukciją.

Įrenginys Grūdų laikymo aukštis (m) Atstumas tarp įrenginių (m) Laikymo aukštis didenio drėgnumo grūdams 18%+ (m) 0,9 (m) prailginimo kodas 1,8 (m) prailginimo kodas
P2 2.5 – 5 6 3 P23T P26T
P3 4.5 – 12 10 4,5 P33T P36T
P4 6.5 – 14 10 Nerekomenduojamas P43T P46T

Kiekvienam plėtiniui reikalinga jungtis.

Papildomos perforuotos rankovės rapsams: naudojamos aušinant rapsus, sėmenis ir kitas mažas sėklas